Vitajte vo Vrbovom

Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • This event has passed.

CYKLO HOLEŠKA TOUR 2017 – XI. ročník

1. septembra 2017, 8:00 - 17:00

Udalosť Navigation

Už XI. ročník tradičného prejazdu na bicykloch cez jednotlivé samosprávy Mikroregiónu nad Holeškou. Štart (registrácia od 08:30) a cieľ (13:30) na štadióne vo Vrbovom.

V tomto roku sme na základe vyššieho počtu účastníkov pristúpili k symbolickému štartovnému – „základné“ v cene 2,- € (deti do 15 rokov zdarma), ktoré sa bude platiť až pri registrácii na štarte vo Vrbovom. Každí zaregistrovaní získa vlajku, odznak, v cieli samozrejme guláš a občerstvenie počas prestávok.
Zároveň je možnosť predregistrácie na obecných a mestskom úrade v MNH pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť k štartovnému aj tričko správnej veľkosti a malé prekvapenie. Štartovné „balíček“ je v cene 7,- € k dispozícii do 22. augusta. Na mieste už len vo veľmi obmedzenom množstve.

Pre všetkých zo vzdialenejších kútov, ktorí sa nemajú možnosť osobne alebo prostredníctvom niekoho iného predregistrovať na úrade je k dispozícii mail: manazer@holeska.sk, správa cez fb: mikroregionnadholeskou, prípadne tel. 0915 700 978. Určite sa nejako dohodneme.
Úrady na ktorých je možná predregistrácia v cene 7,-€ počas stránkových hodín: Borovce, Dolný Lopašov, Dubovany, Chtelnica, Kočín-Lančár (dovolenka do 13.8.), Krakovany, Nižná, Ostrov, Rakovice, Šípkové (do 4.8. len do 12:00), Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veselé a Vrbové.

Samozrejme ráno v deň konania Cyklo Holeška tour bude k dispozícii autobus na zvezenie účastníkov aj s bicyklami na futbalový štadión do Vrbového. Presný rozpis včas zverejníme.

Trasa bude tento rok dlhá 43,31 km a prestávky budú pri Chtelnickom kaštieli a na Námestí sv. Mikuláša v Krakovanoch.

Tešíme sa na všetkých začínajúcich, pokročilých i profesionálnych cyklistov, ktorí si chcú vychutnať krásy nášho regiónu na dvoch kolesách.

Podujatie sa koná s finančnou podporou TTSK.

Tlačová správa pre motoristov – Cyklo Holeška tour 01.09.2017

autobus_cyklo holeska tour 2017

Podrobnosti

Dátum:
1. septembra 2017
Čas:
8:00 - 17:00

Miesto udalosti

mestský štadión
Vrbové,

Podrobnosti

Dátum:
6. júla 2022
Čas:
11:55